Zbliżała się moja rocznica ślubu z mężem. Ponieważ po ślubie nie mieliśmy normalnego, tradycyjnego wesela, doszliśmy do wniosku, że zorganizujemy przynajmniej przyjęcie z okazji rocznicy ślubu. Aktualnie mieszkaliśmy w Ząbkach i właśnie tutaj chcieliśmy urządzić imprezę okolicznościową. Nie znaliśmy jednak żadnego dobrego miejsca, gdzie moglibyśmy taką imprezę zorganizować.

Zorganizowaliśmy imprezę okolicznościową w lokalu

imprezy okolicznościowe ząbkiMieliśmy zaproszonych zbyt dużo gości, żeby przyjąć ich w domu. Musieliśmy znaleźć jakiś ciekawy, przytulny lokal, gdzie będziemy mogli wynająć salę i catering. Poszukiwania takiego miejsca rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: imprezy okolicznościowe ząbki, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Wśród wielu ofert, znaleźliśmy ofertę lokalu, który wydawał nam się bardzo interesujący. Była to restauracja weselna specjalizująca się w organizacji imprez okolicznościowych. Mieli bardzo niską, przystępną cenę za osobę. Gwarantowali wyżywienie z własnej kuchni. Do dyspozycji gości była przestronna, osobna sala taneczna. To bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie, ponieważ goście nie muszą jeść i tańczyć w jednym miejscu i nikt sobie nie przeszkadza. Zauważyliśmy, że ta sala weselna ma bardzo dobre opinie poprzednich gości, którzy chwalili sobie bardzo dobre jedzenie i miłą obsługę podczas imprez okolicznościowych w tym lokalu.

Zachęceni tymi pozytywnymi komentarzami od razu zdecydowaliśmy się wynająć tą salę na naszą imprezę okolicznościową. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Udało nam się zorganizować w tym miejscu bardzo przyjemną imprezę okolicznościową w rodzinnym gronie. Sala była klimatyzowana i przestronna. Na naszej imprezie okolicznościowej dobra zabawa była gwarantowana.