Każdy kto ma dziecko wie o tym, że żeby przewozić je samochodem osobowym musimy zaopatrzyć się w dobrej marki fotelik. Jest to przedmiot, który służy nam bowiem na co dzień. Nie tylko podczas transportu, lecz również jako swoiste nosidełko. Fotelików samochodowych na dzisiejszym rynku jest bardzo dużo. Możemy wybierać w kwestii jego modelu, kształtu i innych rzeczy.

Rodzaje fotelików samochodowych

fotelik samochodowy recaro 9 36Dostępne są w sklepach z tym asortymentem, galeriach handlowych oraz oczywiście w internecie. Musimy dbać o nasze dzieci oraz o ich bezpieczeństwo. To bardzo ważne, ponieważ fotelik taki w stu procentach chroni naszą pociechę podczas jazdy samochodem osobowym oraz w innych pojazdach mechanicznych. Mając na uwadze wiek i płeć dziecka, możemy wybrać odpowiedni dla nas. Kolory są różne. Dla chłopców większość ciemnych barw, niebieskie oraz zielone. Dla dziewczynek natomiast róż oraz czerwień. Fotelik samochodowy recaro 9 36 to najlepszy wybór, jakiego możemy dokonać. Producent zapewnia nas, że jest to wysokiej jakości towar, stworzony specjalnie dla dzieci. Ma wszystkie niezbędne certyfikaty i badania. Okres gwarancji tez jest bardzo długi. Z pewnością będziemy z takiego zakupu bardzo zadowoleni. Zgodnie bowiem z ustawą o ruchu drogowym obowiązek posiadania fotelika w aucie ciąży na nas w dwóch przypadkach. Po pierwsze jeśli nasze dziecko nie ma skończonych dwunastu lat.

Również, gdy nie osiągnął metra i pięćdziesięciu centymetrów. Potem już nie trzeba ich mieć we wnętrzu naszego samochodu. Co więcej foteliki te są nie tylko wygodne i funkcjonalne, lecz również bardzo lekkie. Możemy je spokojnie przenosić ręcznie. Służą nam wtedy jako wspomniane wcześniej nosidełko. Możemy transportować dziecko z miejsca na miejsce w bardzo bezpieczny sposób.