Po powrocie do domu z pracy zawsze marzymy o tym by zjeść sobie jakiś ciepły obiadek, wziąć do ręki gazetkę lub książkę, ewentualnie czytnik elektroniczny i pogrążyć się w lekturze. Ale niestety takie rzeczy są dostępne tylko i wyłącznie dla wybranych, zwykły Janusz jakim niestety mamy okazje być po obiedzie bardzo często musi iść do drugiej pracy lub udać się wraz z żoną na zakupy. Podczas takich zakupów najczęściej kupujemy przeróżne dziwne rzeczy, które w mniemaniu naszej żony są nam bardzo potrzebne do domu. I tak kupujemy różne wiadra i miski, kubki czy inne dekoracje okienne.

Warszawskie aranżacje okien

dekoracje okienWłaśnie przez te dekoracje okien wybuchła kłótnia, ponieważ ostatnio sobie zaplanowała aranżacje okien warszawa i ją wykonaliśmy, a teraz jej zdaniem mam wszystko zniszczyć, bo jej się zachciało mieć okno takie same jak jej pożal się Boże psiapsióła.. Co jest w opór słabe.. Może sobie wybić z głowy, że będę skakał po drabinie jak tresowana małpka i zdejmował to co tydzień temu wieszała. Nie ma takiej opcji, niech sama sobie poskacze ja popatrzę. Może w sumie będzie na co jak spadnie z tej drabiny i się potłucze i połamie. Wybije jej to przynajmniej z tego pustego łba te beznadziejne pomysły. Oczywiście wszystko co ona sobie wymyśli jest głupie, nawet bardzo głupie. Wiadomo dlaczego nasz salon tak dobrze wygląda, bo to ja wybrałem nasze fotele francuskie na których sobie siedzimy. Oczywiście na początku kupiliśmy jeden by sprawdzić czy wygodny i sam testowałem około miesiąca, a żona w tym czasie siedziała sobie na podłodze i patrzyła na te swoje okna, albo szyła jakieś zasłonki czy firanki i nie narzekała.

Ale w końcu się zlitowałem mi kupiłem jej taki fotel na urodziny, ale pozwoliłem żeby wykazała swój feministyczny potencjał i sama go sobie wniosła na 5 piętro. Stawiała się, nawet bardzo, ale w końcu zmiękła i sama wniosła, złamała przy tym rękę, ale życie jest niesprawiedliwe więc trzeba było się z tym pogodzić.