Jako właściciel winnicy cały czas szukam nowych rozwiązań na przyciągnięcie klientów. Rok temu przed sezonem letnim zainwestowałem w pokoje dla pensjonariuszy. Starałem się przyciągnąć uwagę ale nie cieszyły się wielkim powodzeniem.

Zamówiłem najlepsze zdjęcia panoramiczne mojej winnicy 

fachowe zdjęcia panoramiczneMoja winnica była bardzo atrakcyjna dla ludzi szukających letniego wypoczynku. Oferowałem osobne podwórko, które miało wszelkie akcesoria do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Na dodatek nie daleko znajdowało się zadbane kąpielisko. Stwierdziłem, że nie będę się poddawał i zacznę szukać pewnych rozwiązać dotyczących marketingu. Kolega stwierdził, że na mojej stronie internetowej brakuje pięknych miejsc, które by zachęcały do odwiedzenia mojej winnicy w okolicach Torunia. Wtedy wziąłem sobie tą uwagę do serca i zadzwoniłem do profesjonalnego fotografa. Opowiedziałem mu jaka jest sytuacja i czego konkretnie oczekuję. Byłem gotowy wydać ostatnie pieniądze aby ratować swój upadający biznes. W końcu zamówiłem fachowe zdjęcia panoramiczne, które miały pokazywać piękno oraz atrakcyjność najbliższej okolicy. Zdecydowałem się również na zdjęcia 360, które miały obrazować pokoje noclegowe. Były na wysokim standardzie i wiedziałem, że na pewno znajdzie się ktoś chętny. Po wprowadzeniu sesji zdjęciowej i nowych atrakcyjnych fotografii czekałem na telefony. Już po trzech dniach znalazłem pierwsza parę. Stwierdzili, że właśnie zachęciło ich piękno okolic mojej winnicy, która była uwieczniona na panoramicznych zdjęciach wykonanych przez profesjonalnego fotografa.

Byłem zadowolony, że los się odwraca i w końcu mam jakieś pole do popisu. Ja byłem bardzo zadowolony z efektu końcowego i stwierdziłem, że to był najlepszy sposób na promocję. W końcu każdy zainteresowany mógł zobaczyć wszystko poprzez naszą stronę internetową.