Kiedy Paweł zakładał swoją fabrykę nastawiał się na sukces ale nie spodziewał się, że osiągnie go na aż tak dużą skalę. W tej chwili fabryka pracuje na pełnych obrotach i zupełnie nie wyrabia się z zamówieniami.

Panele fotowoltaiczne – inwestycja przyszłościowa

panele fotowoltaiczneW związku z tym Paweł postanowił otworzyć drugą halę. Tym razem jednak postanowił też zadbać o kilka innych aspektów, o których nie pomyślał przy stawianiu pierwszej. Lepszy komfort pracowników i alternatywne źródła energii od dawna chodziły mu po głowie. W pierwszej hali klimatyzacja sprawdzała się świetnie ale zimą pracownicy narzekali na spory chłód. W nowej Paweł postanowił zainstalować pompy ciepła Mitsubishi. Przyglądał się od jakiegoś czasu jak pompy sprawdzają się w zaprzyjaźnionej fabryce w Lublinie i był bardzo zadowolony z efektów. Na tym jednak nie koniec. Paweł postanowił na dachach obu hal zamontować panele fotowoltaiczne-Lublin. Uważał, że w dłuższej perspektywie jest to świetna inwestycja. Fotowoltaika to obecnie najlepsze alternatywne źródło pozyskiwania energii i Paweł widział w tym zastosowaniu spore oszczędności. Ponadto uważał, że jest to świetne „zagranie” marketingowe. Panele mogą posłużyć w polepszaniu wizerunku firmy, jako przyjaznej środowisku. Dla podniesienia komfortu pracy Paweł otworzył małą, samoobsługową kawiarenkę.

 

Wyposażona w wygodne fotele i sofy, małe kino domowe i kilka flipperów kawiarenka zachwyciła wszystkich pracowników. Poza tym powiększył przyzakładowy parking i otworzył drugą stołówkę. Tak zorganizowana fabryka była dumą nie tylko Pawła. Stanowiła ona piękną wizytówkę dla całego regionu.