Ostatnio zostaliśmy zaproszeni w odwiedziny do domu kuzyna. Byłam bardzo podekscytowana tym spotkaniem, gdyż dawno się nie widzieliśmy. Z kuzynem w dzieciństwie łączyła mnie bardzo silna więź i mieliśmy wiele wspólnych wspomnień. Miałam nadzieję, że miło spędzimy razem czas i powspominamy czasy dzieciństwa.

Prezent dla dziecka piżama z krainy lodu

piżamka kraina loduKażdy z nas założył już swoją rodzinę. Kuzyn wraz ze swoją żoną posiadali już czteroletnią córkę, która była bardzo żywiołowym i pogodnym dzieckiem. Chcąc małej zrobić prezent postanowiłam zapytać jej rodziców co najbardziej lubi. Okazało się że ostatnio wprost przepada za bajką Kraina lodu gdzie głównymi postaciami są siostry Elsa i Anna oraz sympatyczny bałwan Olaf. Dziewczynka tak bardzo polubiła bajkę, że potrafiła oglądać ją kilka razy w tygodniu. Pozwoliła też mamie na robienie warkoczy i podobnych fryzur jakie miała główna bohaterka. Wcześniej mała dziewczynka nie pozwalała dotykać swoich blond włosów. Zdecydowałam, że kupię coś związanego z tą bajką. Będąc w jednym ze sklepów znalazłam piżamkę z Frozen. Mała dziewczęca piżamka kraina lodu to był strzał w dziesiątkę. Małej Ali z pewnością przypadnie ona do gustu. Kupiłam piżamę i z niecierpliwością czekałam na dzień spotkania tak aby czterolatce wręczyć prezent. Spodziewałam się że będzie natychmiast chciała w niej spać. Piżamka była z miękkiego bawełnianego materiału z nadrukowanymi postaciami na materiale. Gdy nadszedł dzień spotkania z niecierpliwością czekałam na reakcję córeczki kuzyna. Nie pomyliłam się dziecko było zachwycone i natychmiast chciało się przebrać w nową piżamkę. Radość jaka pojawiła się na twarzy dziecka była bezcenna.

Kilkuletnie dzieci bardzo dużą uwagę przywiązują do swoich ulubionych postaci z bajek. Gdy tylko dostają jakiś przedmiot związany ze swoim bajkowym bohaterem są bardzo szczęśliwe. Nie muszą być to wielkie rzeczy, wystarczy chociażby piżama z nadrukowanymi postaciami z bajki. Dziecko z pewnością doceni każdy taki gest i go zapamięta.