Kilka miesięcy temu kupiliśmy z mężem domek nad jeziorem. Było to moje marzenie od dawna. Domek był w bardzo dobrym stanie i wymagał zrobienia tylko kilku poprawek. Mi nie do końca podobały się ściany. Były pomalowane na jakieś bardzo ciemne kolory.

Praktyczne tapety zmywalne

tapety ścienne winylowe z możliwością zmywaniaJa jestem zwolenniczką jednak tapet na ścianach. Farba nie za bardzo mi się podoba. Zresztą gdy tapeta się pobrudzi to można ją w łatwy sposób wyczyścić. A jednak z farbami nawet tymi, które są ścieralne nie jest tak do końca. Pojechaliśmy więc w wolnej chwili do marketu budowlanego. Tam jest spory wybór właśnie tapet. Mi najbardziej podobają się tapety ścienne winylowe z możliwością zmywania, które są według mnie po prostu najbardziej praktyczne. Mieliśmy sporo szczęścia bo okazało się, że wtedy gdy byliśmy była dość duża promocja właśnie na tapety i tym samym były one dużo tańsze niż zwykle. Mi podobały się takie delikatne wzory. Ja nie lubię gdy na ścianie dzieję się zbyt dużo. Zresztą w domku tym planowałam na ścianach powiesić nasze rodzinne zdjęcia w dość dużych ramkach dlatego też nie chciałam przesadzać. Zdecydowaliśmy się na tapetę do największego pokoju taką nowoczesną. Była biała i miała czarne geometryczne wzory. Wiedziałam też, że ze względu na to pomieszczenie będzie wyglądało na jeszcze większe. A do tego będzie tam bardziej nowocześniej. Do sypialnie wybrałam już taką gdzie były piękne kwiaty. Mąż zajął się ich położeniem. Muszę przyznać, że zawsze robi to bardzo dobrze.

Ta tapeta, którą wybraliśmy do sypialni od razu bardzo mi się spodobała. Ale nie sądziłam, że będzie aż tak ładnie wyglądała jak będzie już w całym pomieszczeniu. To właśnie dzięki niej wnętrze wygląda bardzo romantycznie. Mąż powiedział, że tapeta jaką kupiliśmy jest naprawdę bardzo dobra.