Jak pokazały badania rynku pracy przeprowadzone w ostatnim czasie w Lublinie najlepiej prosperujących przedsiębiorstwem w tym mieście jest fabryka oraz sklep firmowy zajmujące się produkcją oraz sprzedażą parkietów oraz drzwi drewnianych a także montażem drzwi i połóg.

Drzwi zewnętrzne z Lublina sprzedają się od siedmiu lat

 

drzwi zewnętrzne LublinFirma istnieje w Lublinie już od ponad siedmiu lat i od samego początku radzi sobie bardzo dobrze. Zaczynała zatrudniając około pięćdziesięciu pracowników (w tym pracownicy produkcyjni, obsługa sklepu oraz montażyści). Obecnie firma zatrudnia już ponad dwieście osób, przedsiębiorstwo rozszerzyło się o pion administracyjny w którym zatrudniani są specjaliści z takich dziedzin jak marketing, HR czy administracja. Jak zapewniają przedstawiciele firmy wyniki badania to dla nich duże wyróżnienie: ,,Cieszymy się, że to nasze przedsiębiorstwo uzyskało tytuł tego najlepiej rozwijającego się w Lublinie.” – przyznaje jeden z przedstawicieli. ,,Rzeczywiście odkąd tylko, siedem lat temu, rozpoczęliśmy produkcję oraz sprzedaż podłóg i drzwi zewnętrzne Lublin idzie nam naprawdę dobrze. Chyba nikt kilka lat temu nie pomyślałby nawet, że tak uda nam się rozwinąć. Zatrudniamy ponad dwustu pracowników różnych branż. Nasi pracownicy chwalą sobie oferowane im przez nas warunki. Nie jest tajemnicą, że jesteśmy firmą tego typu, która radzi sobie najlepiej na lokalnym rynku wiec na brak klientów i zamówień nie narzekamy. Przyznać musimy, iż oczywiście, że kryzys odbił się na naszej branży i na naszej firmie także, jednakże zgrany zespól oraz wielka dbałość o zadowolenie klienta pozwoliły przetrwać nam najgorszy czas i wierzymy, że teraz będzie już tylko lepiej.” – przyznaje dalej.

Poproszeni o opinię na temat wyników badań pracownicy firmy także zgodnie potwierdzili, że radzi sobie ona dobrze, iże zatrudniane osoby nie mogą mieć powodów do narzekań.