Pracuję w drukarni w Krakowie. Jestem zatrudniony tutaj od niedawna, ale jak na razie mi się podoba. Nie mam w ogóle doświadczenia w takiej pracy, więc muszę wszystko opanować. Muszę przyznać, że tempo działania jest tutaj prędkie i nieraz nie nadążam. Na razie jednak nikt mi nie powiedział złego słowa.

Druk katalogów jako moja praca

druk katalogówRozumieją, że dopiero się uczę i widzę, że mają zdrowe podejście do pracownika. Pokazują mi różne procesy, jakie w firmie mają miejsce. Ostatnio zajął mnie bardzo sprawny druk katalogów w Krakowie. Nie obsługiwałem go jeszcze całkowicie sam, ale musiałem parę rzeczy wykonać pod nadzorem, żebym się nauczył. Podoba mi się ta drukarnia, choć ta praca, którą wykonuję, to nieraz praca fizyczna. Ja jednak nie mam nic przeciwko niej. Nawet bardziej mi to odpowiada niż praca przy biurku, którą wykonywałem w poprzedniej firmie w Krakowie. Przynajmniej mam okazję trochę rozruszać moje kości. Tam tylko siedziałem i czułem się fatalnie, bo mój kręgosłup pomału odmawiał posłuszeństwa. Teraz jest o wiele lepiej. Druk folderów to może nie być dla co niektórych spełnienie marzeń, ale mi tam się dobrze pracuje. Jestem zadowolony. Tym bardziej, że mam porównanie jacy nieludzcy potrafią być szefowie, a ci są naprawdę w porządku. Mam nadzieję, że pozytywna atmosfera będzie się dalej utrzymywać. Na razie jednak wszystko na to wskazuje, bo obecni tu bardziej doświadczeni pracownicy także są w porządku. Nie mogę się doczekać, kiedy będę też odpowiadał za druk książek.

To wspaniałe patrzeć jak powstają tak różne dzieła. Moja praca daje mi póki co dużo satysfakcji, bo sporo się uczę. Mam też z kim porozmawiać i zapytać się o różne szczegóły, dotyczące pracy, jeśli czegoś nie wiem. Wspaniałe jest to, że nikt ode mnie nie wymaga cudów od samego początku, jak to bywało w innych miejscach pracy.