Wakacje to moment na który zawsze czekałam. Lubiłam chodzić do szkoły, ponieważ lubiłam się uczyć, jednak wizja spędzania całego tygodnia ze znajomymi nad morzem była bardzo kusząca. W końcu każdemu należy się wypoczynek, szczególnie po roku intensywnej nauki.

Domki drewniane nad morzem jako idealne miejsce

 

Domki drewniane nad morzemZa parę miesięcy rozpoczniemy nowy etap w swoim życiu, zaczniemy studiowanie, więc musimy naładować baterie przed nowymi wyzwaniami. Wybraliśmy już na długo przez końcem roku szkolnego komfortowe domki nad morzem, póki jeszcze ceny były niższe, a najlepsze domki nie zostały jeszcze pozajmowane. W końcu nikomu nie chciałoby się zasuwać kilak kilometrów do plaży, a tak są niestety położone niektóre ośrodki wczasowe, szczególnie na Półwyspie Helskim. Na pewno dobrze trafiliśmy. Od początki nam te domki letniskowe nad morzem bardzo się podobały. Były dobrze wyposażone, posprzątane, nawet łóżka miały wygodne. Oczywiście za taką cenę nie było co myśleć o luksusach typu zmywarka, czy telewizor z płaskim kineskopem, ale przecież nie będziemy na wakacjach oglądać telewizji, ani nie będziemy często gotować. Od czegoś są restauracje i bary nadmorskie. Tak czy inaczej nasze domki drewniane nad morzem były dla nas idealną bazą wypadową nad morze. Z okien nawet je widzieliśmy trochę. Wystarczyło ubrać strój kąpielowy, zabrać ze sobą ręczniki, klapki i krem do opalania i można ruszać na plażę. Nie musieliśmy nic innego brać, bo nie wędrowaliśmy przez całe miasto z kąpielówkach. Te wakacje na pewno były dla nas niezapomniane.

Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego zakończenia naszej nauki w szkole średniej. Na pewno nie zapomnimy na długo tego wyjazdu, nawet jeśli rozjedziemy się do innych miast na studia i nie zobaczymy się przez jakiś czas.