Moja teściowa miała dwa tygodnie temu imieniny. Zawsze jest to dla mnie trudny czas bo nie wiem co bym mogła jej kupić. Mamy zupełnie inne gusta i dlatego też zawsze każdy mój prezent jest bardzo wnikliwie przeze mnie przemyślany.

Zakup serwety na stół na prezent

serweta na stółTeściowa lubi wszystko to co jest klasyczne. A ja uwielbiam rzeczy nowoczesne. W tym roku wybrałam się z moją mamą na zakupy. Chciałam zęby pomogła mi dokonać odpowiedniego wyboru. Mama także tak jak teściowa lubi rzeczy klasyczne. Najpierw udałyśmy się do sklepu gdzie były różnego rodzaju obrusy i serwety, bo zdaniem mojej mamy to jest zawsze świetny pomysł na prezent. I ona jeśli by nawet miała mnóstwo obrusów to cieszy się z każdego następnego. Zaczęłyśmy więc je oglądać. Mi od razu spodobała się serweta na stół w kolorze w takim mlecznym kolorze, wykończona koronką. Myślałam jednak, że skoro ta serweta na mnie zrobiła duże wrażenie to pewnie nie na mamie. Jednak okazało się, że mama była nią zachwycona. Dla niej każdy detal tam był piękny. Doszłam nawet do wniosku, że taką samą serwetę mogłabym mieć u siebie w domu i też by mi pasowała. Cena za nią nie była wysoka. Pani w sklepie powiedziała z jakiego materiału zostały wykonana i jak należy ją prać. Podjęłam decyzję o jej zakupie. A potem gdy już miałam płacić stwierdziłam, że wezmę dwie te serwety. Jedna będzie dla teściowej, a druga będzie dla mnie. W domu zapakowałam ja ładnie i udałam się z mężem na imieniny. 

Gdy teściowa rozpakowała prezent była zdziwiona i bardzo szczęśliwa. Widziałam, że jest autentycznie zadowolona z tego co dostała. Gdy przyszliśmy byliśmy pierwsi. A ona zdjęła obrus, który był na stole i położyła tą serwetę. Także wiedziałam, że jest to coś co będzie używała także na specjalne okazje.