Nie wiem czy zrobiłam dobrze, wybierając na deski tarasowe te z kompozytu. Wydawało mi się wtedy, że to będzie dobry pomysł, ale nie jestem co do tego teraz pewna. Niby producent mówił, że są one dość trwałe, ale ja już na samym początku nieco uszkodziłam sobie nowe deski.

Deska tarasowa alternatywna dla drewnianej

deska tarasowa wielkopolskie

Stało się tak w momencie, kiedy nieostrożnie szurałam krzesłem po tarasie. Od razu pozostały tego ślady. Nie wiem dlaczego tak od razu zostały tego ślady, bo poprzednio jak miałam deski tarasowe drewniane tak się nie działo. Mogli mnie sprzedawcy powiadomić, że takie będą konsekwencje zakupu, ale nie, bo przecież im tylko zależy, żeby jak najwięcej sprzedać. Cóż, co do trwałości więc to się zawiodłam. Poza tym jednak efekt jest bardzo ładny. Deski tarasowe kompozytowe bardzo ładnie się prezentują przez to, że nie posiadają sęków i są w jednym kolorze. Idealnie dobrałam je sobie pod kolor ram okiennych, bo też mam takie brązowe. Efekt bardzo podoba się nie tylko mnie, ale całej rodzinie. Słyszałam, że deska tarasowa wielkopolskie jest łatwiejsza w montażu i to mnie też przekonało do tego wyboru, bo chciałam, żeby fachowcy mi to szybko wykonali. Okazało się poza tym, że przecież mam w rodzinie z Poznania jednego eksperta i w konsekwencji nie musiałam płacić nie wiadomo ile jakiejś ekipie, do której i tak nie miałabym dość zaufania.

Ostatecznie uważam, że deski tarasowe kompozytowe to był nie taki zły pomysł, aczkolwiek pewne rzeczy mnie negatywnie zaskoczyły. Nigdy jednak nie może być przecież idealnie. Mam tego świadomość. Miałam jednak prawo się zdenerwować zarysowaniami.