Chcąc założyć własny biznes warto w jak najbardziej dostosować się do klientów. Są tacy, którzy wyznają tylko gotówkę jak i tacy którzy wolą płacić kartami płatniczymi. Jak więc dogodzić wszystkim?

Terminale pos przydają się z biznesie

terminale posW niniejszym artykule podam powody dlaczego warto posiadać terminal pos w swojej firmie czy przedsiębiorstwie usługowym. W dzisiejszym świecie bardzo mało osób nigdy nie korzystało z płatności kartą. Dla wielu osób terminale pos są nierozłączną częścią życia i korzystają z nich kiedy tylko mogą. Chcąc założyć własny biznes warto więc zaopatrzyć się w terminal pos. Terminale płatnicze pomogą nam zdobyć klientów głównie z tego powodu, że dla wielu osób nie korzystających z tradycyjnej gotówki są jedyną opcją płatności nie licząc przelewów bankowych. Jeśli osoba ma do wyboru skorzystać z usług punktu posiadającego opcję płatności kartą oraz z takiej który jej nie posiada to oczywiste, że skorzysta z tego, który ją posiada, szczególnie gdy w pobliżu nie ma bankomatu. Nie raz każdemu z nas zabrakło gotówki i musiał posiłkować się kartą. Nie inaczej jest w tym przypadku. Brak możliwości zapłaty kartą dla nas może okazać się utratą wielu klientów, którzy chcieli pozostawić właśnie w naszej firmie swoje ciężko zarobione pieniądze. Koszt wynajęcia i obsługi terminala nie jest wysoki.

Zazwyczaj kosztuje on kilkadziesiąt złotych miesięcznie plus prowizja ze sprzedaży, która raczej nie przekracza 2%. Warto więc zakładając biznes zaopatrzyć się w terminal płatniczy. Na pewno nie będziemy żałować tej decyzji.