Ze względu na dobrą pogodę w tym roku mieliśmy dużo pracy na naszym gospodarstwie. Praca przy żniwach, sianokosach jak i przy samym bydle mlecznym zajmowała dużo czasu. A im więcej należy tego bezcennego surowca jakim jest czas wydać, tym większe jest prawdopodobieństwo, że coś pójdzie nie tak. Także i tym razem doszło do awarii która spowodowała zastój oraz popsuła wszystkim humory i chęci do podejmowania dalszych wysiłków. Na szczęście cała historia zakończyła się pomyślnie, a wszelkie obowiązki zostały wykonane

Wysokiej jakości części do maszyn

felgi do przyczepyPonieważ mamy tylko jedną maszynę do transportu zboża, siana i innych potrzebnych w gospodarstwie surowców, jest ona bardzo przepracowana. W przypadku nawału obowiązków jesteśmy zmuszeni pożyczać część sprzętu od sąsiadów. I tak w sobotę wieczorem podczas żniw rozległ się metaliczny hałas który przebił się nawet przez głośny kombajn zbożowy. Uszkodzeniu uległy metalowe części koła przez co niemożliwe było przetransportowanie zboża do gospodarstwa. Wszelkie składnice z częściami zapasowymi były zamknięte, następnego dnia zaś był dzień wolny od pracy. Długo trwała pasywna sytuacja. Zadzwoniliśmy jednak do właściciela składnicy i ten zgodził się na otwarcie sklepu. Otrzymaliśmy dostęp do wysokiej jakości części felgi do przyczepy oraz innych niezbędnych części. Wykorzystanie porządnej stali żeliwnej i nowoczesnych technologii obróbki metali zapewnia wysoką wytrzymałość i długowieczność otrzymanego elementu. Dodatkowo dostępne są elementy do kół ciągników rolniczych i innych maszyn rolniczych. Dzięki temu możliwe jest szybkie wymienienie zepsutych części, naprawa usterki i powrót do pracy.

Tak było i w tym przypadku- mimo początkowego zahamowania postępów przy żniwach udało nam się je skończyć. Ze względu na powstałe zaległości musieliśmy jednak wypożyczyć dodatkową maszyną by je nadrobić. Dobrze wiedzieć, że w razie problemów można liczyć na pomoc odpowiednich ludzi nawet wtedy, gdy teoretycznie nie muszą pomagać.