Meblując swój pokój dzienny na pewno zwracamy uwagę na wybór kolorów oraz dodatków. Warto jest mieć jakiś motyw przewodni, który będzie powtarzał się w wielu dekoracjach. Może to być intensywny kolor, dowolny wzór lub struktura. Jeśli na przykład potrzebne są nam artykuły dekoracyjne do postawienia na komodę, to w sklepach możemy znaleźć wazony pochodzące z tej samej serii.

artykuły dekoracyjneWedle gustu możemy postawić je wszystkie obok siebie lub rozstawić po całym pomieszczeniu. Wazony w takim samym nurcie będą tworzyły spójny efekt i dodadzą przytulności naszemu salonowi. Można je stawiać na parapetach, komodach, stołach i półkach. Jakie jeszcze dodatki do wnętrz można postawić na komodę?

Skoro mamy już wazony, to możemy jeszcze pokusić się o zrobienie modnej kompozycji ze świeżych lub sztucznych kwiatów. Niezwykle modną dekoracją są także duże patery lub talerze na których ustawia się świece. Takie dekoracje wnętrz nadają pomieszczeniom romantycznej nutki i są bardzo modne. Świece podobnie jak wazony mają różne style, kolory i rozmiary. Ciekawą propozycją na komodę są także ramki ze zdjęciami. Każdy z nas z pewnością posiada jakieś ulubione fotki, które można wykorzystać jako ozdobę.

Dekoracyjne ramki powieszone na ścianach, ustawione na komodzie przy telewizorze lub na dowolnej półce, to charakterystyczny punt praktycznie każdej modnej stylizacji. Ramki odnajdą się zarówno w stylu minimalistycznym jak i klasycznym. Na komodzie można także ustawić rozmaite figurki. Mogą być one małe i filigranowe lub wręcz odwrotnie masywne i o nietypowych kształtach.