Kilka tygodni temu miałam zaplanowany wyjazd do rodziny. Dawno się już z nimi nie widziałam, a już zapraszali mnie wcześniej, kiedy ja nie miałam czasu, zatem tym razem nie mogłam odmówić.

Oferta firm zajmujących się transportem poszerza się także o opcję w sytuacji zepsucia się auta

transportUpiekłam nawet ciasto z tej okazji, co rzadko mi się zdarza, ze względu na brak czasu, ale skoro okazja ku temu była, to czemu nie. Mój transport olsztyn samochodowy był w pełni sprawny, a przynajmniej tak mi się wydawało, dopóki auto nagle przestało działać. Wszystkie kontrolki zaczęły się świecić i nie wiedziałam co robić. Zatrzymałam się na poboczu i próbowałam zobaczyć czy coś widać pod maską, ale wszystkie płyny były na właściwym poziomie, koła były całe, więc nie wiedziałam co robić. Próbowałam zatrzymać transport niskopodwoziowy, żeby wziął mnie przewiózł do jakiejś stacji, ale niestety się nie zatrzymał. A przecież niczego teraz nie przewoził, więc mógłby zabrać mnie kawałek w stronę rodziny, to przynajmniej wiedziałabym gdzie dokładnie jestem. Skoro sama nie dałabym sobie rady to pozostała mi autolaweta i telefon po pomoc do Olsztyna. Czas mi się strasznie dłużył, bo nawet radio nie chciało mi działać. Przynajmniej autolaweta przyjechała szybko i odtransportowała mnie do mechanika w mieście mojej rodziny. Tam mój wujek miał znajomego mechanika, który stwierdził odkrywczo, że to coś z elektroniką, ale zanim wyjadę to on to naprawi mi w pierwszej kolejności, po znajomości.

Na szczęście nie było to nic poważnego i zanim skończyłam rodzinne spotkanie to naprawa dobiegła już końca, a ja mogłam spokojnie wrócić do domu własnym samochodem. Spotkanie się udało, naprawa również, ale mam nadzieje, że więcej już nie będę miała takich niemiłych niespodzianek.